Pierwszy neon powstał 106 lat  i 269 dni temu. Mimo upływającego czasu neony nadal zachwycają niepowtarzalnością illuminacji.
 

Neony BAR (5)
Neony KAWIARNIA (5)
Neony FAST FOOD (3)
Neony OPEN (8)
Neony INFORMACJA (1)
Neony ROZRYWKA (3)
Neony KOMPUTER (3)
Neony USŁUGI (5)
Neony SKLEPY (4)
AKCESORIA (5)
ZASILACZE (3)
TRANSFORMATORY SIET (0)
TRANSFORMATORY FART (32)
WZORNIKI KOLORÓW (3)
KSIĄŻKI (1)


Neon KWIATY
 794.58 PLN
 554.00 PLN
» więcej 
Neon CAFE 1
 649.44 PLN
 537.51 PLN
» więcej 
Neon OPTYK
 848.70 PLN
 727.70 PLN
» więcej 
Neon BAR 1
 875.76 PLN
 752.76 PLN
» więcej 
Neon CUKIERNIA
 888.06 PLN
 765.06 PLN
» więcej 

Polityka Jakości

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KAPILAR to firma prywatna działająca na rynku od 1981 roku. Przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż wyrobów z rurek szklanych w zakresie: neonów, termometrów, szkła AGD, szkła dekoracyjnego i laboratoryjnego  oraz usługi i handel towarami komplementarnymi.
  1. Spełnienie wymagań klienta jest podstawowym celem działalności naszej firmy i dlatego najistotniejsze jest dla nas zrozumienie jego obecnych i przyszłych potrzeb oraz ciągłe ich zaspakajanie.
  2. Wiedza oraz umiejętności pracowników firmy są naszym największym kapitałem, a poprzez ciągłe ich doskonalenie skutecznie realizujemy cele firmy.
  3. Współpracę z naszymi dostawcami opieramy na zasadzie obustronnych korzyści.
  4. Ciągłe monitorowanie wymagań naszych klientów, pozwala nam na dostosowanie programu produkcyjnego, tak, aby w optymalny sposób zostały one spełnione.
  5. Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego, jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz możliwość ekspansji na rynki zagraniczne.
Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością jest ustawicznym celem Najwyższego Kierownictwa firmy oraz każdego pracownika.

Pragniemy, aby działania te stanowiły dowód profesjonalizmu pracowników oraz były powodem do osiągania pełnej satysfakcji naszych klientów z użytkowania wyrobów wytworzonych przez firmę KAPILAR.

Pragniemy, aby marka KAPILAR była zawsze utożsamiana z najwyższą jakością produkowanych przez nas wyrobów oraz wykonywanych usług.

Polityka jakości została rozpowszechniona wśród wszystkich pracowników na każdym szczeblu firmy i realizowana w stosunkach handlowych ze wszystkimi naszymi partnerami.

W imieniu Firmy Politykę Jakości zatwierdził Szef Firmy.
 
Antoniew,  1 czerwca 2004 roku


Login  
Hasło  
   
rejestracja/załóż konto

wpisz swój e-mail

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywanie informacji handlowych o serwisie www.e-neony.com od KAPILAR - REKLAMA Łukasz Frankowski w Antoniewie/k Łodzi (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub na czas niezbędny dla prawidłowej realizacji zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności zawartą w Regulaminie serwisu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych i moich uprawnieniach uzyskam tutaj.
Jeżeli prowadzisz firmę reklamową zarejestruj się  jako PARTNER, a uzyskasz rabat!!!

Odwiedź nasze witryny:

Sklep e-termometry.com

Strona kapilar.pl

ZAGŁOSUJ na nas w SIGNS
Członek Klubu signs.pl

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki plików cookies.

Projektowanie i tworzenie sklepow internetowych : MIMO.pl