Pierwszy neon powstał 106 lat  i 241 dni temu. Mimo upływającego czasu neony nadal zachwycają niepowtarzalnością illuminacji.
 

Neony BAR (5)
Neony KAWIARNIA (5)
Neony FAST FOOD (3)
Neony OPEN (8)
Neony INFORMACJA (1)
Neony ROZRYWKA (3)
Neony KOMPUTER (3)
Neony USŁUGI (5)
Neony SKLEPY (4)
AKCESORIA (6)
ZASILACZE (3)
TRANSFORMATORY SIET (26)
TRANSFORMATORY FART (32)
WZORNIKI KOLORÓW (3)
KSIĄŻKI (1)


Neon KWIATY
 794.58 PLN
 554.00 PLN
» więcej 
Neon CAFE 1
 649.44 PLN
 537.51 PLN
» więcej 
Neon OPTYK
 848.70 PLN
 727.70 PLN
» więcej 
Neon BAR 1
 875.76 PLN
 752.76 PLN
» więcej 
Neon CUKIERNIA
 888.06 PLN
 765.06 PLN
» więcej 

Dla partnera


Status Partnera, który wiąże się z niższymi cenami oraz możliwością odroczonych płatności mogą uzyskać firmy odsprzedające dalej towary oferujące w sklepie tj.: firmy reklamowe, firmy oświetleniowe, firmy dekoracyjne, firmy elektryczne.

 

Weryfikacja Partnera następują po przesłaniu mailem, faxem lub pocztą dokumentów rejestrowych firmy tj.: wpis do rejestru/KRS, NIP i REGON. Do momentu akceptacji statusu Partnera rejestrująca się firma posiada uprawnienia zwykłego użytkownika.


Rejestracja Partnera» Dane rejestracyjne:
Login:
Hasło:
Powtórz hasło:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:

» Dane do faktury:
Nazwa firmy:
NIP:
REGON:
Ulica, nr domu/lokalu:
Kod, miasto:

» Adres wysyłki:
Ulica, nr domu/lokalu:
Kod, miasto:
Rejestrując się w sklepie E-NEONY.COM, wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w naszej bazie. Udostępnione przez klientów sklepu internetowego dane osobowe wykorzystujemy jedynie na potrzeby prawidłowej realizacji zamówienia. Nie są one udostępniane lub odsprzedawane innym podmiotom. W myśl ustawy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (DzU Nr. 133, poz 883) masz prawo do wglądu w swoje dane i wprowadzania w nie zmian. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas: _sklep@e-neony.com


Login  
Hasło  
   
rejestracja/załóż konto

wpisz swój e-mail

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywanie informacji handlowych o serwisie www.e-neony.com od KAPILAR - REKLAMA Łukasz Frankowski w Antoniewie/k Łodzi (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub na czas niezbędny dla prawidłowej realizacji zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności zawartą w Regulaminie serwisu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych i moich uprawnieniach uzyskam tutaj.
Jeżeli prowadzisz firmę reklamową zarejestruj się  jako PARTNER, a uzyskasz rabat!!!

Odwiedź nasze witryny:

Sklep e-termometry.com

Strona kapilar.pl

ZAGŁOSUJ na nas w SIGNS
Członek Klubu signs.pl

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki plików cookies.

Projektowanie i tworzenie sklepow internetowych : MIMO.pl