Pierwszy neon powstał 106 lat  i 269 dni temu. Mimo upływającego czasu neony nadal zachwycają niepowtarzalnością illuminacji.
 

Neony BAR (5)
Neony KAWIARNIA (5)
Neony FAST FOOD (3)
Neony OPEN (8)
Neony INFORMACJA (1)
Neony ROZRYWKA (3)
Neony KOMPUTER (3)
Neony USŁUGI (5)
Neony SKLEPY (4)
AKCESORIA (5)
ZASILACZE (3)
TRANSFORMATORY SIET (0)
TRANSFORMATORY FART (32)
WZORNIKI KOLORÓW (3)
KSIĄŻKI (1)


Neon KWIATY
 794.58 PLN
 554.00 PLN
» więcej 
Neon CAFE 1
 649.44 PLN
 537.51 PLN
» więcej 
Neon OPTYK
 848.70 PLN
 727.70 PLN
» więcej 
Neon BAR 1
 875.76 PLN
 752.76 PLN
» więcej 
Neon CUKIERNIA
 888.06 PLN
 765.06 PLN
» więcej 

O sklepie

W sklepie E-NEONY.COM prowadzona jest sprzedaż neonów oraz akcesorii służących do ich montażu zarówno dla firm jaki i osób fizycznych. Na wszystkie zakupy wystawiana jest faktura VAT, a podawane ceny są wartościami brutto.

W sklepie możliwe jest prowadzenie zakupów zarówno przez klientów jednorazowych (bez konta) jak i klientów zarejestrowanych (po wypełnieniu formularza). Firmy reklamowe i inni klienci odsprzedający dalej kupowane w sklepie towary uprawnieni są (po rejestracji w strefie DLA PARTNERA i weryfikacji danych) do zakupów po obniżonych cenach i do odroczonych terminów płatności.

Sklep internetowy E-NEONY.COM prowadzony jest przez firmę KAPILAR-REKLAMA z siedzibą w Antoniewie k/Łodzi.

Firma KAPILAR-REKLAMA istnieje na polskim rynku szkła od 1981 roku i jest jedynym polskim producentem wyrobów z rurek szklanych posiadającym certyfikat SOLIDNI W BIZNESIE. Wysokie umiejętności techniczne kadry oraz nowoczesna infrastruktura (stanowiska pompowe renomowanych firm MODULART oraz EGL) pozwalają produkować wyroby na najwyższym poziomie.

Siedziba KAPILAR

Neony firmy KAPILAR-REKLAMA podlegają pełnej kontroli technicznej, a każdy wyrób posiada swoją dokumentację techniczną oraz indywidualne oznaczenia ułatwiające montaż oraz późniejsze renowacje. Na produkty udzielana jest gwarancja od 1-5 lat.

Portal handelo.pl poleca ten sklep jako Rzetelnego Sprzedawcę


Login  
Hasło  
   
rejestracja/załóż konto

wpisz swój e-mail

W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywanie informacji handlowych o serwisie www.e-neony.com od KAPILAR - REKLAMA Łukasz Frankowski w Antoniewie/k Łodzi (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub na czas niezbędny dla prawidłowej realizacji zamówienia. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności zawartą w Regulaminie serwisu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych i moich uprawnieniach uzyskam tutaj.
Jeżeli prowadzisz firmę reklamową zarejestruj się  jako PARTNER, a uzyskasz rabat!!!

Odwiedź nasze witryny:

Sklep e-termometry.com

Strona kapilar.pl

ZAGŁOSUJ na nas w SIGNS
Członek Klubu signs.pl

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki plików cookies.

Projektowanie i tworzenie sklepow internetowych : MIMO.pl